“Çmendet interneti”/ Brad Pitt dhe Jennifer Aniston së bashku në liqenin Como (FOTO) – AlpeGossip
“Çmendet interneti”/ Brad Pitt dhe Jennifer Aniston së bashku në liqenin Como (FOTO)

“Çmendet interneti”/ Brad Pitt dhe Jennifer Aniston së bashku në liqenin Como (FOTO)

Raportet ne mediat roze bënë që rrjetet sociale të shpërthenin nga komentet e reagimet : tani që janë të dy single, Brad Pitt dhe Jennifer Aniston sipas tyre, po e rindezin pasionin e vjeter me një udhëtim në liqenin Como të Italisë. Madje pretendohej se bashkë me ta ka udhëtuar edhe vajza e aktorit, Shiloh.

Edhe pse adhuruesit e atij që ishte dikur një prej cifteve më “hot“ të Hollivudit do të kishin dashur shumë që kjo të ishte e vërtetë, Gossip Cop këmbëngul të kundërtën. Ai flet për një histori të fabrikuar, pavarësisht se revista australiane qe e nxorri e para, New Idea jepte dhe detaje të tipit: George Clooney, një mik shumë i ngushtë I Bradit, i ka lënë të qëndrojnë sipas saj rehat sa të duan në vilën e tij pranë liqenit të mrekullueshëm.