Fillon dasma e Afërdita Dreshaj, dalin imazhet e para – AlpeGossip
Fillon dasma e Afërdita Dreshaj, dalin imazhet e para

Fillon dasma e Afërdita Dreshaj, dalin imazhet e para

Sot do ta kurorëzojnë dashurinë çifti i njohur Afërdita Dreshaj dhe Kindl.
Ata tashmë kanë nisur festën mes miqsh, parapërgatitje për celebrimin e kurorëzimit.

Përmes storjeve në Instagram dhe disa fotografie të postuar në llogarinë Instagram,
modelja dhe këngëtarja tregon atmosferën dhe se si po duket në fustanin e parë të nusërisë.