“Ermali ma ka LYPUR”! Rasheli tregon kush e detyroi ta thoshte: Më thanë… – AlpeGossip
“Ermali ma ka LYPUR”! Rasheli tregon kush e detyroi ta thoshte: Më thanë…

“Ermali ma ka LYPUR”! Rasheli tregon kush e detyroi ta thoshte: Më thanë…

E ftuar në “Shiko kush luan” pak kohë më parë gjatë një loje Rasheli duhet të përmendte 2 emra personazhesh të njohur që e kanë ngacmuar. Modelja fillimisht tha emrin e këngëtarit Dren Abazi dhe më vonë emrin e Ermal Mamaqit, deklaratë e cila bëri bujë në portale.

Rasheli është e ftuar mbrëmjen e sotmë në “Xing me Ermalin” ku e ka sqaruar për herë të parë këtë deklaratë.

“Po e shpjegoj publikisht sepse është keqkuptuar. Puna ishte se atje më pyetën për dy persona publik që më kishin ngacmuar. Fillimisht thashë dy persona që ishin aty në studio, njërin nuk ma pranuan. Dhe Manushi më tha: Thuaj atë të ndërrmarjes së vjetër. Tani unë vetëm ty të mbaj mend nga kjo ndërrmarja vjetër. Domethënë që të ka ngacmuar Manushi ty, jo unë”, u shpreh Rasheli duke shkaktuar të qeshura.