Ups! Rasheli nxjerr “zbuluar” Luanën: Ajo është ndryshe live, në FOTO del… – AlpeGossip
Ups! Rasheli nxjerr “zbuluar” Luanën: Ajo është ndryshe live, në FOTO del…

Ups! Rasheli nxjerr “zbuluar” Luanën: Ajo është ndryshe live, në FOTO del…

Luana Vjollca është një nga vajzat e famshme shqiptare që komentohet më së shumti në showbiz, sidomos për format e saj trupore për të cilat shpeshherë është përfolur për operacione ose që i bën fotoshop fotove.

Por vetëm ata që e kanë takuar live e dinë si është vërtet bjondja bombastike. Dhe këtë e ka zbuluar sot Rashel Kolaneci e cila pak kohë më parë ishte e ftuar në emisionin e Luanës “Shiko kush luan”.

“Është më e bukur nga afër sesa në foto. Shumë e ëmbël”, u shpreh Rasheli e ftuar sot në “Xing me Ermalin”.