“LUIZI NUK FLE ME MUA”/ Kiara tregon sikletet e shtatzënisë: I ka shtuar të gërrhiturat – AlpeGossip
“LUIZI NUK FLE ME MUA”/ Kiara tregon sikletet e shtatzënisë: I ka shtuar të gërrhiturat

“LUIZI NUK FLE ME MUA”/ Kiara tregon sikletet e shtatzënisë: I ka shtuar të gërrhiturat

Kiara Tito zbuloi në “Cherry on Top” me Bora Zemanin në Top Channel disa prej detajeve rreth shtatzanisë dhe jetës së saj së fundmi.

Duke treguar se kishte pasur 25 kilogramë më shumë, Kiara tregoi edhe disa ‘siklet’ që ka përjetuar gjatë gjithë kësaj muajve të shtatzanisë, duke nisur nga mënyra e fjetjes.

'Luizi nuk fle më mua', Kiara tregon sikletet e

“E kam shumë të vështirë të gjej një pozicion, mezi po pres pastaj kur të shtrihem të fle përmbys, më ka munguar. Luizi të gërrhiturat i ka pak si shumë kohët e fundit. Unë shkoj në sallon se nuk dua të më bezdisi. Përveç kësaj kam marrë edhe një jastëk super gjigand nga ato të shtatzanisë që e gjysmën e krevatit dhe nuk ka vend”– u shpreh Kiara Tito.