ROMEO I DERDH PIJEN NË GJOKS/ Erjola shpërthen në lot dhe mbyllet në tualet – AlpeGossip
ROMEO I DERDH PIJEN NË GJOKS/ Erjola shpërthen në lot dhe mbyllet në tualet

ROMEO I DERDH PIJEN NË GJOKS/ Erjola shpërthen në lot dhe mbyllet në tualet

Teksa javë kalojnë dinamikat në shtëpinë e ‘Big Brother Vip’ sa vinë dhe shtohen.

Mëngjesin e sotëm, Erjola është shfaqur e revoltuar me Romeon, pasi sipas saj, ai ka bërë një veprim shumë seksual ndaj saj.

Romeo i ka hedhur në gjoks Erjolës pijen energjike, gjest i cili për banoren ishte i shëmtuar dhe e ka bërë të shpërthejë në shumë e më pas të mbyllet në tualet.

Romeo i ka shpjeguar se nuk ishte qëllimi negativ i tij dhe së bashku me Heidin qëndrojnë jashtë shtetit duke u munduar ta qetësojnë Erjolën.