SI U VESHËN YJET PËR VIT TË RI/ Nga Alketa Vejsiu tek motrat Istrefi (FOTOT) – AlpeGossip
SI U VESHËN YJET PËR VIT TË RI/ Nga Alketa Vejsiu tek motrat Istrefi (FOTOT)

SI U VESHËN YJET PËR VIT TË RI/ Nga Alketa Vejsiu tek motrat Istrefi (FOTOT)

Viti i Ri tashmë ka nisur dhe shumë prej yjeve shqiptare e kanë pritur në mënyra të ndryshme. Disa prej personaliteteve të njohura ndërrimin e viteve e pritën në vende ekzotike dhe disa brenda ambienteve familjare.

Megjithatë mbrëmja e 31 dhjetorit ishte e veçantë për disa nga femrat më të njohura shqiptare, të cilat u kujdesën që ta prisnin Vitin e Ri me veshjet më të bukura.

Bebe Rexha e ka pritur ndërrimin e viteve në sheshin Times Square të New Yorkut duke performuar para dy milionëve vetave, shkruan tg.

Dua Lipa ka zgjedhur që vitin 2019 ta pres me familjen në plazhet fantastike të Bahamasit, ku ka festuar edhe ditëlindjen e vëllait, Gjinit. Më poshtë i kemi përmbledhur disa imazhe se si janë veshur yjet e showbizz-it, nga Rita Ora tek motrat Istrefi e me radhë.

  • foto galeri