ÇFARË PO NDODH? Flori puth Fifin në sy të Kejsi Tolës (FOTO) – AlpeGossip
ÇFARË PO NDODH? Flori puth Fifin në sy të Kejsi Tolës (FOTO)

ÇFARË PO NDODH? Flori puth Fifin në sy të Kejsi Tolës (FOTO)

Dy muaj më parë bëri bujë në rrjete sociale një video e Florit dhe Fifit në momente intime si të dashuruar, ç’ka nisi edhe thashethemet se ata janë në një lidhje.

Por vetëm pak javë më vonë u zbulua se Flori në të vërtet ishte i lidhur me Kejsi Tolën prej 6 muajsh.

Të dy janë të ftuar në “Shiko kush luan” ku gjatë emisionit Flori e quan Fifin “të dashurën e portaleve”.

Këngëtari dhe Fifi afrohen për t’u puthur në buzë teksa Kejsi ndodhet aty.