I NXORRËN SHESHIT/ Këta janë meshkujt e ekranit që guxuan dhe pozuan lakuriq: Nga Alban…(FOTO) – AlpeGossip
I NXORRËN SHESHIT/ Këta janë meshkujt e ekranit që guxuan dhe pozuan lakuriq: Nga Alban…(FOTO)

I NXORRËN SHESHIT/ Këta janë meshkujt e ekranit që guxuan dhe pozuan lakuriq: Nga Alban…(FOTO)

Jemi mësuar të shohim shpesh femrat e njohura të showbizizt të cilat shfaqen pa komplekse dhe pozojn më shumë seç duhet të zhveshura.

Ditën e djeshme këngëtari i njohru Alban Ramosaj ka tërbuar rrjetin me foton nudo në plazh. Iu kujtojmë se Albani nuk është i vetmi mashkull i cili guxon të shfaqet siç e ka bërë nëna.

Ne kemi zgjedhur meshkujt të cilët u shfaqën pa komplekse dhe lanë mënjanë paragjykimet duke pozuar nudo nëpër rrjete sociale.

Alban Ramosaj

Valer Kolnikaj

Kris Dalipi

Ani Saliansi

Eni Shehu

AlpeNews.al