SHKËLQIM DHE NGJYRA/ Si u veshën VIP-at në eventin e Valdrin Sahitit – AlpeGossip
SHKËLQIM DHE NGJYRA/ Si u veshën VIP-at në eventin e Valdrin Sahitit

SHKËLQIM DHE NGJYRA/ Si u veshën VIP-at në eventin e Valdrin Sahitit

Mbrëmjen e djeshme Valdrin Sahiti mbajti në Prishtinë një sfilatë ku prezantoi koleksionin e ri “Zote” e ku të ftuar ishin shumë personazhe të njohur të ekranit. Parakalimi i tyre në tapetin e kuq mori të gjithë vëmendjen e sidomos fustanet glamuroze.Nora Istrefi

Era, Nora Istrefi dhe Bora Zemani u shfaqën të veshura me fustane jeshile nga koleksioni ndërsa në veshjet e tjera mbizotëroi e zeza.

Disa nga pamjet në tapetin e kuq jua sjellim më poshtë.