LORI APO KIM KARDASHIAN? Kujt i shkon më shumë kjo veshje (FOTO) – AlpeGossip
LORI APO KIM KARDASHIAN? Kujt i shkon më shumë kjo veshje (FOTO)

LORI APO KIM KARDASHIAN? Kujt i shkon më shumë kjo veshje (FOTO)

Të dyja njihen për stilin e tyre dhe ndjekjen e trendeve më të fundit.

Jetojnë në vende të ndryshme, por të dyja kanë ndikim shumë të madh tek brezi i ri.

Bëhet fjalë për trashëgimtaren e ‘Top Channel’, Lori Hoxha dhe yllin e ‘Keeping Up with The Kardashians’, Kim Kardashian.

Herë pas here të dyja janë vënë në shenjestër për shkak të stilit të njëjtë që ndjekin.

Këtë herë ajo që bie në sy është se të dyja kanë rikthyer dhe njëherë në modë stilin me lëkurë gjarpëri.

E para ishte Lori që në fillim të verës, tërhoqi vëmendjen me një kostum të saj me një material të tillë.

Ndërsa ditën e sotme, Kim ka veshur po të njëjtat pantallona dhe duket se ky do të jetë trendi më i ri.