E PYESIN ME KË NUK DO BASHKËPUNONTE/ Morena Taraku surprizon me përgjigjen e saj – AlpeGossip
E PYESIN ME KË NUK DO BASHKËPUNONTE/ Morena Taraku surprizon me përgjigjen e saj

E PYESIN ME KË NUK DO BASHKËPUNONTE/ Morena Taraku surprizon me përgjigjen e saj

Morena Taraku është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare, e cila provokon vazhdimisht me fotot seksi që publikon në profilin e saj në Instagram.

Së fundmi Morena ka qenë shumë aktive si në muzikë ashtu edhe në rrjetet sociale dhe është komentuar shumë për shkak të lidhjes dhe ndarjes me miliarderin iranian Sasha Sobhani.

Morena ka dhënë një intervistë për Revista Class ku ka treguar shumë detaje nga jeta e saj personale dhe profesionale e për këtë të fundit u pyet se me kë këngëtar shqiptar nuk do të bashkëpunonte kurrë, Morena u përgjigj kështu:

“-Me atë që s’do e gjeja veten në atë bashkëpunime.”

Një përgjigje shumë e zgjuar nga Morena.