SA SHUMË NGJAJNË/ Alesia Bami prezanton babain dhe vëllain – AlpeGossip
SA SHUMË NGJAJNË/ Alesia Bami prezanton babain dhe vëllain

SA SHUMË NGJAJNË/ Alesia Bami prezanton babain dhe vëllain

Alesia Bami ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave pas largimit nga “Stop” dhe prej disa kohësh modelja po angazhohet si pjesë e programit “E diell”.

Alesia vazhdon të jetë shumë aktive në rrjete sociale dhe me mamanë e saj ka postuar shpesh foto, ndërsa babain dhe vëllain na i ka prezantuar sot për herë të parë.

“Se ti je Dashuriaa imeee BABI te dua”, shkruan Alesia krah fotos me të atin.

Në një foto tjetër modelja shfaqet me të vëllain dhe shkruan: “Shpirti im”.