“DUKEN KAQ TË PAQTË NË GJUMË”/ Jona publikon FOTON e djalit dhe bashkëshortit teksa flenë – AlpeGossip
“DUKEN KAQ TË PAQTË NË GJUMË”/ Jona publikon FOTON e djalit dhe bashkëshortit teksa flenë

“DUKEN KAQ TË PAQTË NË GJUMË”/ Jona publikon FOTON e djalit dhe bashkëshortit teksa flenë

Jona Spahiu është një nga moderatoret më të dashura për publikun.

Së fundmi ajo u bë nënë për herë të parë dhe po e shijon në maksimum.

Shpeshherë moderatoja ndan me ndjekësit e saj në Instagram foto të shumta të të birit por kësaj here na ka kënaqur me të vërtetë.

“Janë kaq të paqtë kur flenë”, ka shkruajtur ajo para fotos së mrekullueshme ku djali fle në gjirin e bashkëshortit.