Dafina Zeqiri nuk ka të NDALUR! Pasi ekspozoi të pasmet në pishinë, tani tregon… (FOTO) – AlpeGossip
Dafina Zeqiri nuk ka të NDALUR! Pasi ekspozoi të pasmet në pishinë, tani tregon… (FOTO)

Dafina Zeqiri nuk ka të NDALUR! Pasi ekspozoi të pasmet në pishinë, tani tregon… (FOTO)

Këngëtarja nga Kosova, e cila prej kohësh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku synon një karrierë ndërkombëtare, duket se sapo ka nisur sezonin veror.

Dafina Zeqiri, e cila përflitet se do të ketë një verë te angazhuar me projekte të reja muzikore dhe koncerte të ndryshme, ka ndezur “Instagram”-in me fotot e reja.

Ajo ka postuar disa foto ku shfaqet me bikini, duke marrë rreze dielli dhe kanë mjaftuar këto që fansat e saj të ‘çmenden’. Këngëtarja e hitit “Told Ya” është shfaqur me forma të tonifikuara për të cilat shpeshherë e shohim teksa stërvitet në palestër.