FERO NUK PËRMBAHET/ Kosovari ofendon rëndë publikisht reperin e famshëm (FOTO) – AlpeGossip
FERO NUK PËRMBAHET/ Kosovari ofendon rëndë publikisht reperin e famshëm (FOTO)

FERO NUK PËRMBAHET/ Kosovari ofendon rëndë publikisht reperin e famshëm (FOTO)

Nuk bëhet fjalë për ndonjë ‘Diss’ ndaj rivalëve. Këtë herë Fero është kapur me reperin me famë ndërkkmbëtare 50 Cent. Ai ka shoërthyer në ofendime ndaj këtij të fundit për arsye qesharake. 50 Cent është rikthyer me një klip të ri në bashkëpunim me një ndër repereta më të suksesshëm për momentin në Amerikë, 6ix9ine. Në një pjesë të tekstit, ai thotë: ‘I’m not gang gang’ (Nuk jam gang gang). Kjo nuk i ka pëlqyer aspak Feros i cili pikërisht me këngën me titull ‘Gang Gang’ mori goxha famë, shkruan intv.al. Ai mbrëmjen e kaluar ka postuar një foto të tijën ku shfaqet mjaft serioz dhe krah saj,i drejtohet 50 Cent-it me ofendime pse thotë që nuk është ‘Gang Gang’ .