ÇMENDET RRJETI / Në vaskë më SEKSI se kurrë, Armina Mevlani tregon “GJOKSIN BOMBASTIK” (FOTO) – AlpeGossip
ÇMENDET RRJETI / Në vaskë më SEKSI se kurrë, Armina Mevlani  tregon “GJOKSIN BOMBASTIK”  (FOTO)

ÇMENDET RRJETI / Në vaskë më SEKSI se kurrë, Armina Mevlani tregon “GJOKSIN BOMBASTIK” (FOTO)

Është një nga blogeret më të njohura e më pëlqyera.
Shpesh bukuroshja Armina Mevlani publikonë në rrjete sociale foto apo video në të cilat shfaqet mjaft dhe provokuese.

Diçka e tillë ka ndodhur edhe këtë herë ku e shohim blogeren më seksi se kurrë në vaskë. Ajo që bie në sy është pikërisht gjoksi bombastik i blogeres së njohur.