“Çifti i lumtur”/ U martua me burrin e pestë, fotografohen bashkë për herë të parë – AlpeGossip
“Çifti i lumtur”/ U martua me burrin e pestë, fotografohen bashkë për herë të parë

“Çifti i lumtur”/ U martua me burrin e pestë, fotografohen bashkë për herë të parë

Aktorja e njohur Pamela Anderson u martua për herë të pestë, me producentin Jon Peters, 74 vjeç, në një ceremoni private në Malibu. Dyshja e mbanin të fshehtë lidhjen e tyre andaj martesa i suprizoi të gjithë.

Nga ceremonia e dasmës nuk qarkulloi në rrjet as një foto e Pamelës nuse por vetëm së fundmi 52-vjeçarja ka publikuar foton e parë me bashkëshortin në rrjete sociale si dy të sapomartuar. “Çifti i lumtur”, shkruan ajo krahas fotos. Mediat e huaja shkruajnë se dyshja janë shumë të dashuruar dhe ndihen shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.