Milioneri i mban duart tek barku i saj i rrumbullakosur, Adelina Tahiri poston FOTON e adhurueshme – AlpeGossip
Milioneri i mban duart tek barku i saj i rrumbullakosur, Adelina Tahiri poston FOTON e adhurueshme

Milioneri i mban duart tek barku i saj i rrumbullakosur, Adelina Tahiri poston FOTON e adhurueshme

Siç dihet tashmë, Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj, milioneri maqedonas, Serjoza Markov janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Çifti duket se po i shijon shumë këto ditë e Adelina shpeshherë poston foto, por duke mos ja treguar fytyrën bashkëshortit.

Kështu ka vepruar edhe sot kur ka postuar pak më parë një foto të të dyve, por të prerë pa i treguar fytyrat.

Markov shihet duke mbajtur duart tek barku i rrumbullakosur i Adelinës ndërsa këngëtarja zbulon se edhe shumë pak javë e bebi do vijë në jetë.

“Duke ardhur…65%”, shkruan Adelina dhe një emoji zemër.