LAJM I ËMBËL/ Sara Karaj bëhet nënë për herë të dytë: 1 javë plot sfida, na ke mrekulluar me forcën tënde – AlpeGossip
LAJM I ËMBËL/ Sara Karaj bëhet nënë për herë të dytë: 1 javë plot sfida, na ke mrekulluar me forcën tënde

LAJM I ËMBËL/ Sara Karaj bëhet nënë për herë të dytë: 1 javë plot sfida, na ke mrekulluar me forcën tënde

Blogerja Sara Karaj është bërë nënë për herë të dytë. Lajmin e ka dhënë vetë Sara përmes disa fotove në Instagram ku tregon se ajo dhe partneri i saj janë bekuar sërish me djalë dhe i kanë vendosur emrin Greg. Siç kishte treguar edhe më parë, këto ditë nuk kanë qenë të lehta për Sarën dhe bebushin, por ai i ka mrekulluar të gjithë me forcën.

Sara Karaj bëhet nënë për herë të dytë: 1

“Pas nje jave plot sfida dhe intensive, me ne fund Greg iu bashkua familjes tone.
Greg, na ke mrekulluar me forcen tende! Ne jemi cdo moment me ty. Te tre! Uroj shume qe kjo periudhe te kaloje sa me shpejt dhe te vish me ne, sic kemi imagjinuar me Tomasin dhe babin. Ajo qe dua te te siguroj eshte qe kur ti te behesh me mire dhe i forte, do te kesh vellain dhe babin me te mire ne bote afer. Qe do te te qendrojne prane ne cdo moment te bukur apo te veshtire. Ndersa mua,ti e di, do me kesh gjithmone si tek barku. Ne e nisem kete rrugetim bashke, me afer se kurre dhe keshtu do vazhdoje! Faleminderit shume per cdo mesazh apo perkujdesje qe keni dhene drejt nesh. Gjithashtu, nuk e di a do te mund tia dilnim pa familjen tone te madhe qe ka qene gjithe kohes aty, per cdo gje”, shkruan Sara.

Sara Karaj bëhet nënë për herë të dytë: 1

Sara Karaj bëhet nënë për herë të dytë: 1

Sara Karaj bëhet nënë për herë të dytë: 1