HISTORIA DONALD-BEATRIX/ Stresi ka dy fjalë për Bora Zemanin (FOTOT) – AlpeGossip
HISTORIA DONALD-BEATRIX/ Stresi ka dy fjalë për Bora Zemanin (FOTOT)

HISTORIA DONALD-BEATRIX/ Stresi ka dy fjalë për Bora Zemanin (FOTOT)

Reperi i njohur Stresi ka mbështetur publikisht Bora Zemanin, pas historisë “Bora-Donald-Beatrix’, e cila prej kohësh është në qendër të vëmendjes së mediave dhe publikut.

 

 

Duket se ndjekësit e kanë pyetur për mendimin e tij dhe Stresi nuk ka hezituar të përgjigjet. Ai e ka cilësuar Borën si mbretëreshë, duke lënë të kuptohet që mban anën e saj në këtë histori.

“Doni opinionin tim? Bora Zemani është mbretëreshë!”, ka shkruar Stresi.