“Çmendet” rrjeti/ Selena Gomez mos vallë ke bërë gjoksin? (FOTO) – AlpeGossip
“Çmendet” rrjeti/ Selena Gomez mos vallë ke bërë gjoksin?  (FOTO)

“Çmendet” rrjeti/ Selena Gomez mos vallë ke bërë gjoksin? (FOTO)

Që kur Justin Bieber u fejua, Selena Gomez ka vendosur që të jetë më pak aktive në internet, si për të na treguar që ka gjëra më të rëndësishme për të bërë. Ajo ka deklaruar në një intervistë se ndihet në paqe larg Instagramit dhe se është më e lumtur, por së fundmi është kthyer me disa foto bombastike. Këngëtarja e talentuar shihet në një lokal ku ka dalë për pije dhe bie në sy veshja e saj bujare.

Por syri kritik i fansave ka vënë re një detaj interesant. Ata janë të bindur që Selena ka bërë gjoksin dhe kanë postuar një seri statusesh në rrjetet sociale. Për më tepër shihni këtë kolazh fotosh, para dhe pas.

Apo është veshja e tillë e cila bën që gjoksi të duket më i ngritur?