VAZHDON ZËNKA MES MARINËS E LUANËS/ Ja detaji që e dëshmon këtë (FOTO) – AlpeGossip
VAZHDON ZËNKA MES MARINËS E LUANËS/ Ja detaji që e dëshmon këtë (FOTO)

VAZHDON ZËNKA MES MARINËS E LUANËS/ Ja detaji që e dëshmon këtë (FOTO)

Ditë më parë është përfolur për një zënkë të mundshme mes motrave Vjollca.

Ajo çka na ka bërë të menojmë këtë është sjellja e tyre në rrjete sociale.

Këtë sezon televiziv Luana startoi edicionin e dytë të “Shiko Kush Luan” dhe kësaj here jo vetëm si prezantuese por dhe si drejtuese e këtij programi.

Dhe ishte pikërisht sjellja e Marinës ajo çfarë na habiti. Ajo nuk postoi asgjë paralajmëruese në Instagram për fillimin e emisionit të së motrës dhe as nuk i bëntë “like” postimeve të saj.

Dhe kjo konsiderohet e pazakontë pasi më parë nuk kishte ndodhur diçka e tillë mes motrave. Gjithnjë ato kanë mbështetur “virtualisht” njëra tjetrën në projektet e tyre .

Mesa duket zënka e tyre vazhdon ende pasi me një vëzhgim të thjeshtë shohim se  “liket” e Marinës mungojnë në postet e Luanës.

Nuk dihet arsyeja e zënkës së tyre por mesa duket qenka e fortë pasi asnjëra nga  motrat Vjollca nuk po e “ul hundën” për tu pajtuar.