“PUBLIKU NUK E KA PRITUR…”/ Einxhel diskuton me Beniadën për nominimet – AlpeGossip
“PUBLIKU NUK E KA PRITUR…”/ Einxhel diskuton me Beniadën për nominimet

“PUBLIKU NUK E KA PRITUR…”/ Einxhel diskuton me Beniadën për nominimet

Einxhel ka diskutuar me Beniadën në lidhje me nominimet e mbrëmshme.

“Jam e sigurt që publiku nuk e ka pritur kur unë zgjodha emrin e Ilirit dhe as vet Iliri”,-tha Einxhel.

“Unë në fakt e prisja që ti të zgjidhje atë”,-tha Beniada.