Britney Spears dhe i dashuri i saj janë gati të ndërmarrin një hap tjetër në marrëdhënien e tyre – AlpeGossip
Britney Spears dhe i dashuri i saj janë gati të ndërmarrin një hap tjetër në marrëdhënien e tyre

Britney Spears dhe i dashuri i saj janë gati të ndërmarrin një hap tjetër në marrëdhënien e tyre

Çifti sapo festoi 1 vjetorin e marrëdhënies së tyre.

E sipas raportimeve të US Weekly, këngëtarja e njohur Britney Spears do diçka më shumë se thjesht një marrëdhënie me Sam Asghari. Ajo dëshiron që në familjen e tyre të shtohet një pjesëtar tjetër.

Burime pranë Spears thonë që 36 vjeçarja dhe i dashuri i saj 23 vjeç kanë folur për të pasur një fëmijë së bashku. Këngëtarja dëshiron shumë të ketë një vajzë.