NUK ËSHTË MË BOJNDE/ Enca bën ndryshimin e madh në pamje pas kaq vitesh (FOTO) – AlpeGossip
NUK ËSHTË MË BOJNDE/ Enca bën ndryshimin e madh në pamje pas kaq vitesh (FOTO)

NUK ËSHTË MË BOJNDE/ Enca bën ndryshimin e madh në pamje pas kaq vitesh (FOTO)

Enca njihet si një ndër këngëtaret që eksperimenton shumë me look-un e saj, por prej kohësh ajo i kishte qëndruar besnike flokut bjond. Megjithatë ka ardhur koha për ndryshim dhe Enca sot nuk është më bjonde.

Këngëtarja është bërë brune dhe me këtë ngjyrë na ka kthyer shumë vite para, atëherë kur mbante flokun e saj natyral.

“Epokë e re, Encë e re”, shkruan këngëtarja pasi siç ka deklaruar këtë vit do të publikojë plot 10 këngë.