“KAM RESPEKT…”/ Rudina Dembacaj flet për mardhënien e saj me Albana Osmanin pas pyetjes së bërë – AlpeGossip
“KAM RESPEKT…”/ Rudina Dembacaj flet për mardhënien e saj me Albana Osmanin pas pyetjes së bërë

“KAM RESPEKT…”/ Rudina Dembacaj flet për mardhënien e saj me Albana Osmanin pas pyetjes së bërë

Rudina Dembacaj ka treguar me një postim në ‘Instastory’ se çfarë raporti gëzon me moderatoren Albana Osmani.

E pyetur nëse aktorja e humorit flet me Albanën, ka treguar se nuk ka miqësi me të, megjithatë gëzon respekt.

“Nuk kam ndonjë miqësi, por kam shumë respekt”, është përgjigjur Dembacaj.

Në postimet e tjera Rudina ka treguar se ndihet shumë mirë dhe se nuk i ka problem paragjykimet e ia merr këngës e nuk i dëgjon fare.

Kujtojmë se pak javë më parë, Dembacaj mori propozimin për martesë nga partneri i saj, Mark Frroku dhe gjatë këtyre javëve ka ndarë poza nga më të bukurat me të.