MIQËSI KUNATASH/ Kate Middleton është “shtylla” ku Meghan Markle mbështetet (FOTO) – AlpeGossip
MIQËSI KUNATASH/ Kate Middleton  është “shtylla” ku Meghan Markle mbështetet (FOTO)

MIQËSI KUNATASH/ Kate Middleton është “shtylla” ku Meghan Markle mbështetet (FOTO)

Kohët e fundit në media është folur shumë për Meghan Markle dhe nuk është se kanë qënë fjalë positive. Motra dhe babai I saj e kanë vënë shpeshherë në siklet Dukeshën e Sussex, por jo çdo e keqe vjen për keq! Mesa duket kjo situatë ka sjellë në jetën e Meghan një marrëdhënie shumë të rëndësishme, një miqësi të bukur midis saj dhe kunatës së saj, Kate!

Vanity Fair bën me dije se Kate e kupton që Meghan është në një periudhë të vështirë dhe ajo kujdeset për mirëqëniën e saj. Sipas burimit, edhe pse Kate është shumë e zenë me tre fëmijët e saj mundohet që të paktën një herë në javë të takohet me Meghan.
Një marrëdhënie e ngushtë po lind mes tyre që mesa duket forcohet dita ditë