"FESTA E ÇMENDUR ME PIZHAMA"/ Çfarë ndodhi dhe si u veshën VIP-at. Nga Olti Curri tek Aulona Musta (FOTO+VIDEO) - AlpeGossip
“FESTA E ÇMENDUR ME PIZHAMA”/ Çfarë ndodhi dhe si u veshën VIP-at. Nga Olti Curri tek Aulona Musta (FOTO+VIDEO)

“FESTA E ÇMENDUR ME PIZHAMA”/ Çfarë ndodhi dhe si u veshën VIP-at. Nga Olti Curri tek Aulona Musta (FOTO+VIDEO)

Ditën e djeshme figura të njohura të ekranit u argëtuan në praninë e njëri tjetrit në një festë të organizuar në ambjentet e një picerie në kryeqytet.

Por ndryshe nga herët e tjera kjo festë ishte e veçantë sepse kodi i veshjes ishin pizhamat.

Një temë mjaft speciale dhe një të njëjtë kohë shumë argëtuese e komode.

Të ftuarit të cilët ju i preferoni shumë kishin zgjedhur pizhama nga më të ndryshmet dhe në foto e videot e publikuara dukeshin shumë “rehat” duke kërcyer e ngrënë pica.

AlpeNews.al ju njeh me disa nga momentet e festës si dhe  veshjet e vipave në këtë event që mund t’ju shërbejnë si burim frymëzimi në “party-t” e ardhshme të tilla ku do të merrni pjesë:

Jonida Alickolli 

Aulona Musta duke “rrëmbyer” një copë picë dhe  shumëzon me 0 stërvitjen e ditës.

Ervin Kurti duke kërcyer me vajzat

Gerta Gixhari

Gerta Gixhari, Xhesi Muca dhe mikeshat e tyre

Olti Curri, Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu

/AlpeNews.al