Tayna ka vjedhur këngën ‘Columbiana’?! Rina ia bën DISS-in: Më pëlqen më shumë ‘Na na na’ e … (FOTO) – AlpeGossip
Tayna ka vjedhur këngën ‘Columbiana’?! Rina ia bën DISS-in: Më pëlqen më shumë ‘Na na na’ e … (FOTO)

Tayna ka vjedhur këngën ‘Columbiana’?! Rina ia bën DISS-in: Më pëlqen më shumë ‘Na na na’ e … (FOTO)

Tayna është një ndër këngëtaret që po bën namin me muzikën e saj në industrinë muzikore shqiptare. Kënga e saj bëri ‘BOOM’ ngado pasi ishte fiksuese, por edhe teksti i bëri të gjithë për vete. U tha dhe u stërtha se ky ishte një DISS për reperen e njohur shqiptare Rina. Por e dini çfarë?

Rina ia bëri diss-in me lezet Tayna-s në një intervistë, duke treguar se kënga ‘Columbiana’ e reperes shqiptare i duket thjesht një ‘copy-paste’ e këngës së Stefflon Don, “London ” ku si refren ka

“Never mind we did na-na-na
Before mi ride the banana”

Upss Tayna, vërtet je frymëzuar nga Stefflon Don? Gjithsesi kënga ‘Columbiana’ është ndër këngëat më të komentuara dhe të dëgjuara të momentit.