NUK DUHET HUMBUR/ Publikohet videoja e puthjes në buzë mes Ermalit dhe Elvanës – AlpeGossip
NUK DUHET HUMBUR/ Publikohet videoja e puthjes në buzë mes Ermalit dhe Elvanës

NUK DUHET HUMBUR/ Publikohet videoja e puthjes në buzë mes Ermalit dhe Elvanës

Momentet intime ishin ato më të përfolurat në filmin e ri komedi “Dy Gisht Mjaltë”, ku luajnë Ermal Mamaqi dhe Elvana Gjata.

Vetë këngëtarja foli për këtë pjesë në premierën e filmit dje mbrëma dhe u vu re se e kishte shumë të vështirë këtë pjesë duke qenë se Ermalin e konsideron si vëlla.

“Si s’më hëngri mortja që të putha ty në buzë”, i tha Elvana dje Ermalit para të gjithë personazheve të njohura që do të ndiqnin filmin.

Por sot “TiranaPost” ka publikuar disa pamje ekskluzive nga filmi “Dy gisht mjaltë” që zbulojnë stilin e puthjeve të tyre në buzë.

Në pamjet nuk vihet re asgjë, që do të thotë se kemi të bëjmë vetëm me një puthje për show.