ME PURO NË DORË E ME TË BRENDSHME/ Kush janë VIP-et që i bënë meshkujt të flasin me "vete" me pozat e nxehta (FOTO) - AlpeGossip
ME PURO NË DORË E ME TË BRENDSHME/ Kush janë VIP-et që i bënë meshkujt të flasin me “vete” me pozat e nxehta (FOTO)

ME PURO NË DORË E ME TË BRENDSHME/ Kush janë VIP-et që i bënë meshkujt të flasin me “vete” me pozat e nxehta (FOTO)

Fotot artistike janë një ndër “mjetet” me të cilat vajzat e shobizin reklamojnë veten por edhe për të tërhequr vëmendjen e mediave online.

Kështu, fotot me të brendshme dhe puro apo cigare në dorë janë një ndër “trendet” që kanë fiksuar vajzat.

Disa prej tyre kanë realizuar foto të tilla e nuk kanë nguruar ti publikojnë edhe në rrjete e tyre sociale.

Nga Trejsi Sejdini tek Xhensila Pere ja vajzat që kanë “ngacmuar” imagjinatën e meshkujve me pozat seksi:

View this post on Instagram

❌❌❌❌

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

/AlpeNews.al