SONI MALAJ THYEN RREGULLIN/ Poston foton e ëmbël me partnerin e saj - AlpeGossip
SONI MALAJ THYEN RREGULLIN/ Poston foton e ëmbël me partnerin e saj

SONI MALAJ THYEN RREGULLIN/ Poston foton e ëmbël me partnerin e saj

Soni Malaj është përpjekur që jetën e saj private ta mbaj larg syrit të publikut.

Këngëtarja prej vitesh është në një lidhje dhe po shijon romancën e saj me djalin e pa njohur për publikut Klevi .

Soni ka treguar se lidhja e tyre është e fortë dhe është zgjedhja e të dyve që të mos e bëjnë publike.

Megjithatë, mbrëmjen e djeshme këngëtarja ka bërë një përjashtim.

Për herë të parë ajo ka publikuar në rrjetet sociale një foto ku shfaqet pranë tij dhe duken kaq të mirë.

Klevi dhe Soni kanë gati katër vite bashkë dhe pak kohë më parë në media u tha se ata janë fejuar.

Image

Image