“I merr k**in në gojë komshiut”/ Sqarohet SKANDALI i moderatorëve shqiptarë: Ishte gallatë…. – AlpeGossip
“I merr k**in në gojë komshiut”/ Sqarohet SKANDALI i moderatorëve shqiptarë: Ishte gallatë….

“I merr k**in në gojë komshiut”/ Sqarohet SKANDALI i moderatorëve shqiptarë: Ishte gallatë….

Videoja e dy drejtuesve të “Fix Fare”, të cilët flasin për një rast të një gruaje, e cila i jep valium të shoqit dhe më pas, siç thonë prezantuesit, “i merr k*rin në gojë komshiut”, bëri xhiron e rrjetit gjatë ditëve të fundit dhe u komentua shumë.

Edhe pse kjo sekuencë nuk u transmetua në televizion, deri sa dikush u interesua, askush nuk foli për të treguar se si ishte e vërteta e atij banaliteti të përdorur.

E pyetur nga Newsbomb.al, Denisa Haxhiaj, kryeredaktore e “Fix Fare”, thotë se e gjitha ishte një gallatë mes moderatorëve dhe nuk u transmetua në televizion.

Haxhiaj sqaron:

“E ka vendosur dikush nga montazhi. E gjitha ka qenë gallatë mes moderatorëve. Si mund të dalë në transmetim diçka e tillë? Emisioni kalon në shumë filtra kontrolli para se të transmetohet”

Pa koment

THJESHT, PA KOMENT!

Gepostet von Çudira Shqiptare am Freitag, 15. Juni 2018