Kumbaro dhe Çuçi ikin nga kolegët për të folur te stolat e lulishtes, por për çfarë… (FOTO) – AlpeGossip
Kumbaro dhe Çuçi ikin nga kolegët për të folur te stolat e lulishtes, por për çfarë… (FOTO)

Kumbaro dhe Çuçi ikin nga kolegët për të folur te stolat e lulishtes, por për çfarë… (FOTO)

Ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro dhe deputeti socialist, Bledi Çuçi, janë parë këtë të enjte teksa flisnin me njëri-tjetrin larg kolegëve të tyre, duke zgjedhur një stol në parkun para Parlamentit.

Me siguri, biseda duhet të ketë qenë konfidenciale, përderisa kanë evituar vendin që popullohet nga deputetët, madje, edhe kafenetë.