“ZOTI E DI SA TË DUA”/ Në ditëlindjen e Jonit Arbana Osmani publikon FOTOT e veçanta dhe i dedikon fjalë të ëmbla – AlpeGossip
“ZOTI E DI SA TË DUA”/ Në ditëlindjen e Jonit Arbana Osmani publikon FOTOT e veçanta dhe i dedikon fjalë të ëmbla

“ZOTI E DI SA TË DUA”/ Në ditëlindjen e Jonit Arbana Osmani publikon FOTOT e veçanta dhe i dedikon fjalë të ëmbla

Vogëlushi i Arbana Osmanit, Joni, është kthyer në një ndër fëmijët më të njohur e të komentuar në rrjete sociale.

Me siguri të gjithë keni dëgjuar për pasionin e tij të madh për lego-t me të cilat ka mbushur shtëpinë, si dhe për dashurinë e madhe që ka për kafshët, aq sa çdo kafshë që sheh në rrugë, dëshiron ta marrë në shtëpi.

Sot, Joni është djali i ditëlindjes dhe moderatorja e ka nisur ditën me një urim super special në rrjete sociale.

Ajo ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram foto nga momentet më të veçanta me të birin, të cilit i shpreh gjithë dashurinë që i buron nga zemra.

“Vetëm Zoti e di sa të dua o Joni! Happy birthday jeta ime❤️”- shkruan Arbana krahas fotove që na i shkrinë zemrat të gjithëve!

FOTOT