JU PËLQEJNË TATUAZHET ME FLUTURA? Këtu do të gjeni disa ide (FOTO) – AlpeGossip
JU PËLQEJNË TATUAZHET ME FLUTURA? Këtu do të gjeni disa ide (FOTO)

JU PËLQEJNË TATUAZHET ME FLUTURA? Këtu do të gjeni disa ide (FOTO)

Nëse i adhuroni fluturat dhe po mendoni të bëni një tatuazh, ne po ju japim disa ide të veçanta. Më poshtë do të gjeni ide të ndryshme nëse jeni duke kërkuar për diçka fine apo për diçka që të bierë në sy.

1

Një flutur në profil
Për ata që duan diçka minimaliste.

2

Një tatuazh origjinal
Flutur me krahë në forma gjeometrike

3

Dy flutura të kuqe
Një ngjyrë që bie në sy.

4

Flutura dhe lule
Një kombinim perfekt për ata që adhurojnë natyrën.

5

Flutur minimaliste
Me siguri që nuk do të ndjeni asnjë dhimbje teksa bëni këtë tatuazh.

6

Tri flutura dhe një buqetë

7

Flutur ombre
Një tatuazh që duket si një flutur e vërtetë

8

Ngjyra, ngjyra, ngjyra
Nëse dëshironi diçka që të bierë në sy, kjo ide është shumë më mirë sesa një tatuazh i madh.