MOZZIK NUK DI TË NDALET/ I dedikon këngën me fjalë FYESE femrës materialiste (VIDEO) – AlpeGossip
MOZZIK NUK DI TË NDALET/ I dedikon këngën me fjalë FYESE femrës materialiste (VIDEO)

MOZZIK NUK DI TË NDALET/ I dedikon këngën me fjalë FYESE femrës materialiste (VIDEO)

Fjalët të një zhargoni vulgar janë të ndaluara të përdoren në tregun muzikor dhe përgjithësisht zëvendësohen me pauza. Por reperi nga Kosova Mozzik sapo theu të gjitha tabutë me këngën e tij më të re “Pa Pa”.

Një këngën që i drejtohet një femre e cila la të dashurin pa treguar as arsyen, të cilën Mozzik e përshkruan si shumë materialiste.

Reperi i drejtohet në mënyrë fyese me fjalor të pisët, por pa mbushur 24 orë nga lançimi, videoklipi është parë nga 2.4 milionë persona.

Nëse nuk i kuptoni fjalët, ja ku e keni tekstin: