ÇFARË I KA NDODHUR MAKINËS SË AURELA GAÇES? Këngëtarja e njohur: Sapo me goditi… (FOTO) – AlpeGossip
ÇFARË I KA NDODHUR MAKINËS SË AURELA GAÇES? Këngëtarja e njohur: Sapo me goditi… (FOTO)

ÇFARË I KA NDODHUR MAKINËS SË AURELA GAÇES? Këngëtarja e njohur: Sapo me goditi… (FOTO)

Aurela Gaçe është një nga këngëtaret më të dashura të skenës shqiptare. Ajo është padyshim një ndër artistet më energjike të skenës muzikore shqiptare, e cila me performancat e saj elektrizon gjithë publikun.

Aurela është treguar gjithmonë transparente me ndjekësit e saj. Kështu ka ndodhur edhe me postimin e fundit të saj në rrjetet sociale, ku ka treguar se çfarë i ka ndodhur me makinën. Ajo ka postuara një foto ku tregon se ka dëmtuar pjesën e përparme të makinës.

“Sapo me goditi trotuari. Trotuar kaq të papërgjegjshëm nuk kam parë🤣🤪. Po ecja ngadalëëë ngadalëëëë në parkim. Disa çuna bënin me shenjë, stop stop. Jo unë, po prisja te bënte pip pip ai sensori i poshtër. Kam faj unë?🤯🤔😜🤪😅🤣. Lum shtëpia që më ka”-shkruan këngëtarja e njohur në Instagram.

Ndjekësit e Gaçes kanë lënë menjëherë një sërë komentesh, duke i kuptuar problemin, por dhe duke u argëtuar me sinqeritetin e Aurelës.

  • foto galeri