“KUR MA VEN DORËN MBI DORË”/ Rudina dhe Marku bëjnë pozën më romantike (FOTO) – AlpeGossip
“KUR MA VEN DORËN MBI DORË”/ Rudina dhe Marku bëjnë pozën më romantike (FOTO)

“KUR MA VEN DORËN MBI DORË”/ Rudina dhe Marku bëjnë pozën më romantike (FOTO)

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku janë kthyer në çiftin më të komentuar në media e rrjete sociale. Çdo e re nga ta përbën kuriozitet dhe Rudina shpeshherë me intervistat apo postimet në rrjete sociale na tregon më shumë për marrëdhënien e tyre.

Ditën e sotme Marku dhe Rudina kanë realizuar një pozë romantike së bashku, të kapur duart me njëri-tjetrin.

“Kur ma ven doren mbi dore…”, shkruan Rudina krah fotos teksa fansat komentojnë se çifti ka marrë hijen e njëri-tjetrit.