ÇILJETA I THOTË TË GJEJË NJË PARTNERE MË TË MIRË SE AJO/ Fernando i jep përgjigjen epike (FOTO) – AlpeGossip
ÇILJETA I THOTË TË GJEJË NJË PARTNERE MË TË MIRË SE AJO/ Fernando i jep përgjigjen epike (FOTO)

ÇILJETA I THOTË TË GJEJË NJË PARTNERE MË TË MIRË SE AJO/ Fernando i jep përgjigjen epike (FOTO)

Çiljeta mbetet një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, por edhe ndër më të bukurat. E ftuar në “Ftesë në 5”, Çiljeta tregoi se i thotë të birit të gjejë një partnere më të bukur se ajo, por reagimi i vogëlushit është epik.

“S’ka shanse”, i përgjigjet Fernando Çiljetës.

Këngëtarja tregoi se me të sillet si shokë dhe diskutojnë për gjëra nga më të ndryshmet.

“Mezi prisja që të rritej dhe të ishim si shokë dhe tani e kam si shok. Ai është shumë i dashur, ngrihet nga playstation, teksa është duke luajtur dhe vjen e më puth. I them shpesh të gjesh një nuse dhe të gjesh një nuse më të bukur se ka qenë mami dikuar dhe ai që thotë me seriozitetin më të madh, s’ka shanse”, tregon Çiljeta.

v