“S*KS NË KUZHINË SEPSE…”/ Ish e dashura e Robert Berishës habit me statusin e fundit dhe “provokon” meshkujt – AlpeGossip
“S*KS NË KUZHINË SEPSE…”/ Ish e dashura e Robert Berishës habit me statusin e fundit dhe “provokon” meshkujt

“S*KS NË KUZHINË SEPSE…”/ Ish e dashura e Robert Berishës habit me statusin e fundit dhe “provokon” meshkujt

Jessica Kadiu si një nga modelet më të përfolura kohëvë të fundit, vazhdon ende të marrë vëmendje.Së fundmi, ajo ka zhvilluar një bisedë me ndjekësit e saj.

Fotoja e fundit në telefon?, ishte pyetja e njërit prej ndjeksëve dhe Jessica nuk hezitoi t’i kthej përgjigje.

Ajo publikoi një ‘screenshot’ në të cilën shihej një thënie. “Seksi në kuzhinë, sepse është e vetmja mënyrë për t’u vendosur në një ishull gjatë 2020-tës”.

Jesskadiu 132487996 161284599071971 4015481423690928843 N