NJË UNAZË ME GUR DIAMANTI/ Ariana Grande i bën dhuratën e çmuar këngëtares shqiptare (FOTO) - AlpeGossip
NJË UNAZË ME GUR DIAMANTI/ Ariana Grande i bën dhuratën e çmuar këngëtares shqiptare (FOTO)

NJË UNAZË ME GUR DIAMANTI/ Ariana Grande i bën dhuratën e çmuar këngëtares shqiptare (FOTO)

Ariana Grande është një nga këngëtaret më të njohura në të gjithë botën. Ajo së fundmi i ka dhuruar diçka shumë të shtrenjtë njërës prej këngëtareveshqiptare. Bëhet fjalë për një unazë me një gur diamanti.

Nëse në mendje ju vjen emri i Rita Orës, Dua Lipës, Era Istrefit apo Bebe Rexhës, ju njoftojmë se jeni gabim. Bëhet fjalë për Njomzën, e cila është lindur në Gjermani nga prindër shqiptarë dhe e rritur në Chicago.

Të njëjtën unazë, Ariana ua ka dhuruar edhe 5 shoqeve të tjera.