U HAP RRETH JETËS SË TIJ PRIVATE/ Saimiri i “Love Story”: Kam pasur një lidhje 4-vjeçare me… (FOTO) – AlpeGossip
U HAP RRETH JETËS SË TIJ PRIVATE/ Saimiri i “Love Story”: Kam pasur një lidhje 4-vjeçare me… (FOTO)

U HAP RRETH JETËS SË TIJ PRIVATE/ Saimiri i “Love Story”: Kam pasur një lidhje 4-vjeçare me… (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme ishte nata e tretë e spektaklit “Love Story” në Tv Klan. Princi Modern, Saimiri kishte ftuar në takim privat Xhesin, një ndër 16 vajzat konkurrente.

Gjatë bisedës me të, Saimiri u hap rreth jetës së tij private. Teksa Xhesi e pyeti pse ka vendosur ta kërkojë dashurinë te një vajzë shqiptare, ai foli për lidhjen e mëparshme.

Saimiri rrëfeu se ka qenë për katër vite i lidhur me një vajze gjermane. “Unë kam pasur një lidhje të gjatë, katër vjet me një vajzë gjermane. Kur kalon 4 vite me një person normal që e do dhe do kesh ndjenja për të”, tha Saimiri.