“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Konkurencë e fortë sonte, ja kush VIP mban vendin e parë me më shumë LIKE (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Konkurencë e fortë sonte, ja kush VIP mban vendin e parë me më shumë LIKE (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Konkurencë e fortë sonte, ja kush VIP mban vendin e parë me më shumë LIKE (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Xhenisla e cila ka postuar një foto e me flokë të gjata të kapur bisht. Ajo ka marrë 58.233 like e ndjekur nga 1.6 M followersa.

Dafina Zeqiri me 32,610 like.

Alketa Vejsiu 9,494 like.

Klea Huta me 8,900 like.

Era Rusi 2051 like.