Te famshmit shqiptarë që janë “gdhendur” në trupat e fansave, nga Sali Berisha te Marina Vjollca (FOTO) – AlpeGossip
Te famshmit shqiptarë që janë “gdhendur” në trupat e fansave, nga Sali Berisha te Marina Vjollca (FOTO)

Te famshmit shqiptarë që janë “gdhendur” në trupat e fansave, nga Sali Berisha te Marina Vjollca (FOTO)

Gjithmonë e kemi ditur që dashuria e fansave ndaj vipave është e “çmendur”, aq sa ata arrijnë dhe bëjnë fytyrat e tyre tatuazh në trup.

I pari që ka pasur “fatin” ti bëhet tatuazh fytyra në trupin e fansit është Sali Berisha.

Më pas një fans tjetër i çmendur i Marinës ka bërë tatuazh fytyrën e saj në krah.

Tjetër personazh shqiptar që fansat e kanë mrekulluar me tatuazh është Stresi. Reperi ka postuar një foto që i kanë dërguar ku duket një djalë i cili ka realizuar porttretin e Stresit në një madhësi të konsiderueshme të kraharorit.

Deri tani kishim parë të bënin tatuazh portertin e Sali Berishës, Marina Vjollcës dhe Stesit.

Por sot dikush ka menduar të bëjë art me portretin e Turjan Hyskës. Ka qenë vetë moderatori ai që e ka zbuluar këtë nëpërmjet kësaj fotoje në Instastorie. Aty duket koka e një djali, në flokët e të cilit është krijuar portreti i Turit. Mbreslënëse jo vetëm për moderatorin./AlpeNews.al/