Sa i kushtoi Justin Bieber unaza e propozimit që i bleu Hailey Baldwin? (FOTO) – AlpeGossip
Sa i kushtoi Justin Bieber unaza e propozimit që i bleu Hailey Baldwin? (FOTO)

Sa i kushtoi Justin Bieber unaza e propozimit që i bleu Hailey Baldwin? (FOTO)

Në fillim të kësaj jave Justin Bieber konfirmoi të gjitha lajmin se ai u fejua me modelen Hailey Baldwin.

Ai i propozoi të dashurës së tij gjatë pushimeve në Bahamas dhe që nga ajo ditë është folur apo shkruar vetëm për çiftin.

Një nga gjërat për të cilën jeni kuriozë, me siguri është të dini sesa kushtoi unaza e fejesës. Sipas ‘TMZ’ kjo unazë i ka kushtuar Justin rreth gjysmë milioni.

Gjithashtu një dizajnues bizhuterish tregoi se unaza mund të jetë me diamant 6 ose 10 karatëshe.

Modelja tashmë nuk fotografohet në asnjë moment pa unazën, ndërsa ne as nuk e imagjinojmë dot sesa do të kushtojë martesa e tyre.