“Çuni i TËRMETIT” heq mjekrën dhe nëse fërkoni sytë disa herë do e njihni sërish (FOTO) – AlpeGossip
“Çuni i TËRMETIT” heq mjekrën dhe nëse fërkoni sytë disa herë do e njihni sërish (FOTO)

“Çuni i TËRMETIT” heq mjekrën dhe nëse fërkoni sytë disa herë do e njihni sërish (FOTO)

Moderatori i emisionit “Në shtëpinë tonë” Florian Agalliu ka vendosur të ndryshojë pamjen në ditët e fundit të sezonit televiziv.

Krejt papritur, Flori ka vendosur të heqë dorë nga mjekra, pas një viti.

Po, po! Ai është! Duhet ta pranojmë se Flori me pamjen e re, duket disa vite më i ri dhe shumë i ëmbël.

Mirëpo duket se ai është penduar për këtë vendim. Në një foto ku shfaqet së bashku me vajzën dhe bashkëshorten, ai e ka vizatuar mjekrën!