NUK I NDAHET MILIONERIT TURK/ Genta Ismajli lë vendin dhe zhvendoset pranë tij – AlpeGossip
NUK I NDAHET MILIONERIT TURK/ Genta Ismajli lë vendin dhe zhvendoset pranë tij

NUK I NDAHET MILIONERIT TURK/ Genta Ismajli lë vendin dhe zhvendoset pranë tij

Këngëtarja që prej vitesh ka sjellë hite në tregun muzikor shqiptar, prej kohësh është në një lidhje dashurie që u zbulua vetëm së fundmi në media. Partneri i Gentës është një biznesmen turk me emrin Husen, 39 vjeç dhe ka biznese në Turqi e Zvicër. Kjo është edhe arsyeja pse Genta shihet shpesh në Turqi.

Mirëpo pas qëndrimit të tyre në Turqi, çifti janë zhvendosur në Zvicër, aty ku jeton Huseni. Genta ndodhet bashkë me të e këtë e ka treguar me një postim në Instagram ku shfaqet duke pozuar vetëm teksa bën të ditur vendndodhjen.

Kujtojmë që Genta po punon për një projekt të ri muzikor që do vijë në bashkëpunim me një artist turk.