“S’KA NEVOJË TË…”/ Olta ‘mbivlerëson veten’, banori i ri e udhëzon për lojën: Përpiqu në drejtimet e duhura – AlpeGossip
“S’KA NEVOJË TË…”/ Olta ‘mbivlerëson veten’, banori i ri e udhëzon për lojën: Përpiqu në drejtimet e duhura

“S’KA NEVOJË TË…”/ Olta ‘mbivlerëson veten’, banori i ri e udhëzon për lojën: Përpiqu në drejtimet e duhura

Olta Gixhari dhe banori më i ri i shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Xhonatani kanë biseduar sëbashku pas spektaklit të madh, teksa nuk kanë munguar as kodet mes tyre.

Ndërkohë që Olta shprehet se nuk është duke luajtur, Xhonatan me një shikim depërtues i thotë që kjo është gjë e mirë. Ndër të tjera, ai si një banor i ri, i cili ka parë gjithë zhvillimet nga jashtë e udhëzon që të përpiqet në drejtimet e duhuara.

Për çfarë ta ketë patur fjalën vallë Xhonatani?

Olta: Paskam një talent qe nuk ia dija vetes, dukem duke luajtur pa luajtur.

Xhonatan: Shumë mirë, aq më mirë që nuk je duke luajtur. Nëse situate është ë tillë dhe ti nuk ke filluar të luash.

Olta: Po shikoj që nuk kam nevojë të përpiqem shumë.

Xhonatan: Përpiqu në drejtimet e duhura!